Грабіж по-кременецьки

Як свідчила потерпіла, вона з немовлям у візку йшла тротуаром, назустріч прямував юнак в яскраво-жовтій футболці. Він усміхався, справляючи враження, що вони знайомі. Коли ж наблизився, різко вхопив за шию жінку,  яка від несподіванки упала. Нападник вчепився за ланцюжок, але 14-грамову ковану прикрасу не зміг розірвати. Вирвав підвіску і втік.

Грабіжник діяв, як професіонал, – у недобудованій споруді банку зняв жовту футболку і переодягнувся в іншу, тут же заховав підвіску. За речами повернувся наступного дня.

Друга потерпіла від нападу поверталася із супермаркету з двома пакетами продуктів. Грабіжник підійшов ззаду, зірвав ланцюжок із хрестиком. Жінка кинулася навздогін. Вона підібрала хрестик, який утікач випустив із рук.

Затримали юнака через декілька днів. Викрадене він уже встиг продати у Києві. Аби зменшити гнів потерпілих, він кожну завів у ювелірний магазин і придбав їм прикраси на їх вибір. Тож при судовому розгляді справи жінки не наполягали на суворому покаранні кривдника, а навпаки – пропонували не позбавляти його волі. Суд також узяв до уваги стан здоров’я підсудного і призначив йому позбавлення волі з відстроченням виконання вироку та із встановленням іспитового строку.

Ольга КУШНЕРИК, «Свобода»

Кубок України з санного спорту пройшов в Кременці

У Кременці на навчально-тренувальній базі олімпійської підготовки відбулись змагання чемпіонату України з санного спорту серед юніорів та кубок України з санного спорту серед чоловіків та жінок.

Як повідомили в управлінні з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, у командному заліку в кубку України перемогли львів’яни. Вони посіли перше та друге місця. Спортсмени з Кременця – треті. У чемпіонаті серед юніорів кременчани стали другими.