У Кременці податківці вчили заповнювати звітність

Про особливості оподаткування доходів фізичних осіб, застосування податкової соціальної пільги, право на податкову знижку, заповнення звітності по податку на доходи фізичних осіб розповів головний державний податковий інспектор відділу оподаткування фізичних осіб ДПА в Тернопільській області Володимир Хомин. Він також наголосив, що з 1 січня розпочалася кампанія декларування громадянами своїх доходів, яка триватиме до 1 травня поточного року.

Під час свого виступу перший заступник начальника Кременецької МДПІ Світлана Федоринчик звернула увагу на подання звітності платниками податків в електронному вигляді.

Начальник відділу оподаткування фізичних осіб Роман Валецький роз’яснив присутнім платникам податків про відповідальність за ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб при виплаті заробітної плати «в конверті».

На завершення податківці відповіли на численні запитання платників податків та зазначили, що семінари з роз’яснення норм Податкового кодексу України проводитимуться й надалі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*