У Кременці керівник кредитної спілки привласнила 216 тис. грн

Уперше керівник «залізла до кишені» відділення, яке очолювала, у жовтні 2007 року. Оформивши кредит на чуже ім’я, зловмисниця привласнила 6 тис. грн. А через півроку поклала до кишені 20 тис. грн, які числилися як кредитне зобов’язання за мешканкою села Горинка.
Далі випадки привласнення великих сум траплялися частіше. Доведений слідством факт, коли кредиторка протягом 10 днів оформила на двох мешканців сіл Кременецького району майже 40 тис. грн позики.
Жертвами зловмисниці стали щонайменше десятеро людей. На деяких потерпілих вона двічі оформляла кредитні документи.
На цьому злочинна діяльність керівниці не завершилася. Вона почала обкрадати вкладників. Укладаючи депозитні договори, керівник кредитної спілки «забувала» нумерувати їх. А через деякий час, складаючи видатковий касовий ордер, у якому підробляла підписи клієнтів, забирала частину грошей собі. Від таких махінацій потерпіли четверо кременчан, мешканці Тернополя та Шумського району.
Суми, які викрадала з рахунків вкладників начальниця, залежали від розмірів депозитів. Інколи ділила людське наполовину, наприклад, із вкладених мешканкою Кременця 75 тис. грн кредиторка привласнила майже 34 тис. грн, а в іншої кременчанки викрала з рахунку 29 тис. грн.
Слідчі вивчили махінації затриманої і кваліфікували її дії статтею 191 частина 5 Кримінального кодексу України, санкції якої передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років та з конфіскацією майна. Якою буде міра покарання для кременчанки, визначить судова колегія.

ЦГЗ УМВСУ в Тернопільській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*