ЗВІТ Кременецького ексголови Леоніда Кічатого за період з 2006 по 2010 р.р. Або про те, як приписати собі чужі здобутки

 Напередодні місцевих виборів тоді ще голова міста Леонід Кічатий нарешті вирішив порадувати громадськість своїми откровеннями публічно. Так виник його так званий офіційний блог на Блогері, хоча пересічному громадянину туди не так легко й потрапити, адже відкритий доступ закритий, необхідна реєстрація, мабуть Леонід Кічатий боявся справжнього волевиявлення народу і намагався прослідкувати хто і звідки пише коментарі)))
Але інтернет така справа, яку в кишеню не покладеш. Ми сьогодні публікуємо так званий публічний звіт ексголови Кременця Леоніда Кічатого за період його роботи із нашими коментарями
Отже)

На посаду директора Кременецького КП «Міськводгосп» із подачи екссекретаря Міської Ради Галини Коптєвої за 3000 у.о. було призначено Василя Кисорця — людину без досвіду роботи на подібній посаді, взагалі керівній посаді, без відповідної освіти тощо. Протягом перших двох років управління КП «міськводгосп» Леонід Кічатий із своїми ставлениками відмив близько 300 000 грн., які зникнули із місцевого і державного бюджету. Під ремонт було списано чималі кошти. Про це докладніше в окремому блозі КП «Міськводгосп»
А тепер інформація від Леоніда Кічатого
 За період перебування на посаді Кременецького міського голови, в період коли держава щорічно недофінансовує бюджет міста, в час складної економічної кризи, мною, як очільником міста  було вжито ряд першочергових заходів щодо забезпечення належного функціонування м. Кременець, комунальних служб, дошкільних навчальних закладів, місцевої пожежної охорони, апарату Кременецької міської ради. Відповідно до моєї передвиборної програми від 2006 року, були впроваджені наступні першочергові питання: проведено реконструкцію насосної станції «Потік Ірва».Заміна глубинного насосу новим енергозберігаючим. Відновленна робота водозабору на горі Черча. Встановлена охорона (2 людини без необхідного обладнання і засобів захисту стратегічно важливого об»єкту). Суттєво знизилась кількість гідроударів, наслідки яких є прориви та втрати… (яким чином цього досягли, не знаємо, адже статистичні дані відсутні, хоча люди на вулицях мало не щодня жаліються на прориви)
ВОДОПОСТАЧАННЯ

 

Встановлена автоматика, яка дає економію біля 30% електроенергії – прокладено 600 м водогону до водозабору на горі Черча, що дало можливість забезпечити цілодобову та безперебійну подачу води мешканцям; – закуплено та встановлено частотні перетворювачі, глибинні насоси (до речі, ця апаратура була закуплена як нова, а насправді вона вже була у вжитку, різниця коштів десь осіла)))), придбано дві одиниці техніки; – замінено водопровідну мережу по вул. Корнії, Сільська, Ольжича,  Курчатова, пров. Почаївський на поліетиленові труби, загальною протяжністю 650 м, що значно покращило водопостачання вул. Алея Підгірна, Відродження, Курчатова; – проведено заміну водопровідної мережі по вул. Вивозова 500 м, по вул. Вербова 350 м за рахунок спільних коштів населення та КП «Міськводгосп»; – проведено заміну водопровідної мережі, діаметром 100 мм, 63 мм до будинків №№ 12,14,16 по  вул. С. Петлюри, будинків №№1,2 по  вул. Мікрорайон-3 та по вул. Ювілейна № 2, загальною протяжністю – 300 м; – проведено ремонт будівель із заміною дахового покриття насосних станцій Поліклініка, п. Ірва, Цукровий завод; – проведено модернізацію обладнання на насосних станціях: П. Ірва, Поліклінка, Ясна; – завершено будівництво каналізаційно-насосної станції № 5 по вул. 107-ї Кременецької дивізії, на що були залученні кошти обласного і державного бюджету, близько 1 млн. грн.; –       придбано та укомплектовано автомобіль аварійної служби. Сьогодні Кременець одне з небагатьох міст України де цілодобово можна пити воду з крана (трубопроводу) тому, що вода є екологічно чистою! (ось тут докладніше: на сьогоднішній день згідно усім проведеним аналізам, кременецькавода є брудною, про це неодноразово ми писали у пресі і про це неодноразово повідомляла санепідемстанція в особі головного лікаря. До речі, незважаючі на усі модернізації, очисні споруди міста, від яких на пряму залежить якість води й досі не працюють. Про це ми теж писали, читайте на офіційному сайті Кременця). До речі, непомірні ціни на воду для населення в Кременці сягнули свого апогею — кошти йдуть, а їх все одно вистачає лише на будівництво будинків Кічатого, Кисорця тощо.

БЛАГОУСТРІЙ – проведено освітлення центральних вулиць міста Вишнівецька, Шевченка, Дубенська, С.Петлюри, Л.Визволителів, О.Лятуринської та додатково встановлено 150 світильників по інших вулицях. Продовжуються роботи по встановленню і відновленню вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій;      
Вуличне освітлення та нова бруківка. –  вимощено понад 5000 кв. м. якісної тротуарної плитки (вул. Шевченка, Дубенська, С. Петлюри); (трохи кривувато, але нехай))). Більша частина бруківки вироблена місцевими підприємцями і надана не за ці кошти, які дійсно вона вартує, різницю списали. Не малу роль в цьому відіграв і отець Мазурчук, який є вправним підприємцем на Кременеччині))– розпочато роботу по паспортизації сміттєзвалища, що дасть можливість поліпшити екологію в місті та залучити кошти на покращення благоустрою в місті, будівництво переробного пункту ТПВ; – придбано та встановлено 134 контейнери для сміття; – придбано три одиниці техніки (два сміттєвози та бульдозер); –       по мірі можливості проводився ямковий ремонт центральних доріг (
стихійно щодня в різні місця понад дорогою, в лісі, за будинками, що знаходяться під самим лісом по вулиці Л.-Визволителів утворилися цілі сміттєзвалища, які не лише псують флору і фауну, але загрожують екологічною катастрофою. Окрім цього з Тернополля на Кременеччину і під саме місто було вивезено тонни сміття — і все це з мовчазної згоди влади).
ЖИТЛО – знято багаторічну проблему гуртожитку № 6 по вул. 107-ї Кременецької дивізії щодо капітального ремонту даху, на дані цілі міський бюджет виділив 280 тис. грн.;
     
  В 2006 році облаштовано три площадки організованого сміттєзбору. – було проведено близько 7 тис. м. кв. капітальних та 4 тис. м. кв. поточних ремонтів м’яких покрівель та 2 тис. м. кв. шатрових дахів багатоповерхових будинків (вул. С. Петлюри, Льотчиків-Визволителів, 107-ї Кременецької дивізії, Військова тощо);(до речі, усі ці роботи були ініційовані із великими скандалами і скаргами місцевими мешканцями, які увійшли в пайову участю, пай становив набагато більше, аніж 60-70%. Лише один будинок із умовою його відходження від ЖКГ по вул. Л.-Визволителів №43 було перекрито на кошти міста, але настільки неякісно, що при непогоді дах знову тече) – проведена значна робота по відключенню багатоквартирних будинків від системи централізованого опалення (повністю ініційовано і здійснено на кошти мешканців). Про переваги встановлення поквартирного автономного опалення сьогодні говорити вже не доводиться; – проведено реконструкцію стояків холодного водопостачання на будинках №№ 14,22,26 по вул. С. Петлюри, будинках №№ 27,49,71,101 по вул. Шевченка, будинку № 28 по вул. Козубського, будинку № 6 по вул. 107-ї Кременецької дивізії, 2 стояки по вул. Військова, будинки №№ 25,27; – проведено реконструкцію водовідведення будинків (вул. Б. Хмельницького 17а, Шевченка 7); – проведено капітальний ремонт розподільчих шаф електропостачання на будинках № 12 по вул. С. Петлюри, Б. Хмельницького, проведено заміну проводки на будинках  №№ 10,12 по вул. Військова, встановлено прилади обліку електроенергії на будинках    №№ 11,12,13, по вул. Військова; – для встановлення на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків міста придбано три комплекти дитячих площадок; (які так і не поставили)))) – проведено комплекс робіт по виведенню з вкайаварійного та аварійного житлового фонду міста 21 будинку, що становить 47% від загальної кількості; – придбано один сміттєвоз; – огороджено три площадки розташування контейнерів для сміття (вул. С.Петлюри, Л.Визволителів, 107-ої Кременецької дивізії); – збільшено обсяг робіт підприємства за рахунок прибирання селища цукрового заводу, обслуговування димо-вентеляційних каналів та внутрішньо-будинкових електричних мереж, вивезення ТПВ від підприємців міста. Усі чудово розуміють, що підприємство є відлунням радянської системи ЖКГ, багато дорікань зі сторони мешканців міста, але попри все, як бачимо житлові будинки ремонтуються, сміття вивозиться, підприємство функціонує, роблю усе можливе. )))

ОСББ Недосконалість існуючої системи житлово-комунального господарства України, зволікання з його реформування призвело до того, що підприємства ЖКК неспроможні надавати споживачам послуги належного рівня та якості. Тому все більше актуальнішим стають альтернативні форми утримання та обслуговування житлового комплексу – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та залучення недержавних підприємств до обслуговування житлового фонду: – на території міста створено два діючих об’єднання співвласників багатоквартирних будинків; – проведена роз’яснювальна робота по запровадженню нових форм обслуговування житлового фонду (навчальні семінари та поїздки, зустрічі з мешканцями, випущено брошури, публікації в пресі тощо). Цікавим фактом є те, що фонд Відродження, який створив і фінансує американський спекулянт Джордж Сорос займається безпосередньо нашими жеками))) Вся ідея лише в тому, аби отримати контроль над будинковими і прибудинковими територіями, які складають чималі площі і можуть  потім продаватись і здаватись в оренду. Прогнозований прибуток більше мільярда долларів. місцеві влади в містах і містечках отримали пропозицію щодо лобіювання інтересів фонду і отримання прибутку від успішних операцій. про діяльність Джорджа Сороса чимало написано в інтернеті — читайте) Саме за його фінансування відбулась Помаранчева і Тюльпанова революція в Україні і Грузії, а США отримали нові ринки збуту для своєї продукції, тепер ми мало що виробляємо, усі товари роблять для нас за кордоном))))

 Представники багатоквартирних будинків м.Кременця  обмінюються досвідом з жителями м.Бережани по створенню та утриманню нових форм власності житлового фонду. Це лише стосується пані Токарської, яка обрала себе головою 100 квартирного будинку №43 по вул. Льотчиків -Визворлителів))))

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – збудовано та введено в дію автономну газову котельню в ДНЗ № 2 та проведено реконструкцію мережі теплопостачання будівлі по   вул. С. Петлюри, що в свою чергу дало можливість економити значну кількість коштів міського бюджету. На черзі котельня ДНЗ № 3;  Нова газова котельня дитячого навчального садочка №2 по вул. С.Питлюри. Термін окупності 1 рік. – проведено огородження території ДНЗ№3 по вул. Базарна; – проведено капітальний ремонт харчового блоку ДНЗ№5                    вул. Дубенська;
– в ДНЗ міста відкрито нові дитячі групи, проведено поточні ремонти їх приміщень, облаштовано нові павільйони; –       покращено якість харчування.  Капітальний ремонт харчоблока ДНЗ №5. Садочок є показовим в Тернопільській області! Діти наше майбутнє! Все краще дітям! За час мого керуванням містом Кременецька міська рада ніколи не стояла осторонь проблем дитячих навчальних закладів. Від проведення ремонтів до харчування дітей та до виплати заробітної платні працівникам тощо. (Для того аби відправити дитину у дитячий садок необхідно як то кажуть «на лапу» дати від 50 до 200 у.о. Ось таке у нас майбутнє)))))
 
ПОЖЕЖНА ОХОРОНА – з метою збереження бойового підрозділу щорічно вишукувались кошти на утримання за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету міста;
– придбано дизель-генератор для забезпечення безперебійного електропостачання диспетчерської пожежно-рятувальної служби; –       триває відновлення протипожежного водопостачання: встановлено сім пожежних гідрантів, здійснюється монтаж п’яти. м.Кременець є одним з небагатьох міст України, районного підпорядкування, яке в повній мірі за свій кошт отримує міську власну пожежну охорону!

МІСЬКЕ ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕННЯ – в договірних умовах на здійснення пасажироперевезення в м. Кременець на міських маршрутах загального користування передбачено перевезення необмеженої кількості пільговиків. ; – змінено та значно покращено ряд графіків руху міських автобусів, відновлено рух міського маршруту №15 (вул. Корнії – вул. Березина); – в стадії завершення проектно-кошторисна документація на оновлення ряду автобусних зупинок міста, в тому числі зупинки по вул. Шевченка біля Лютеранської церкви. (Гарно екс мер написав про пасажирські перевезення, але одне зазначити забув, що більша частина маршруток міста належить йому))))

ПРОГРАМИ ТА НАПРАЦЮВАННЯ
Ось так попрацювали)))) Будинок у Підлісцях вирос на зарплату мера), автівки) Чимало земельки на родичів з жінкіної сторони зареєстровано — є на що жити, тому і в мери всі хочуть, адже навіть за перший строк можна чимало заробити))))  
– із залученням громадськості міста (хто з вас там був і брав участь у розробленні цього плану?) був розроблений Стратегічний план економічного розвитку м. Кременець, в якому передбачено комплекс заходів для вирішення найболючіших питань міста;   Громадськість міста формує Стратегічний план економічного розвитку міста. 2007 рік. – на потреби житлово-комунальної галузі міста залучено понад 2 млн. грн. Завершуються роботи по переходу котельні по вул. Базарна в     м. Кременець на альтернативний вид опалення; – внесено зміни в проектно-кошторисну документацію на реконструкцію очисних споруд; – проведено ряд заходів щодо фінансування проекту по очистці потоку Ірва з державного бюджету; – внесено зміни та профінансовано роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційної мережі військового містечка с. Білокриниця; – завершується робота по створенню інформаційно-розрахункового центру за принципом «Єдина квитанція» (сплата комунальних послуг, за газ, електроенергію тощо); –       триває розробка проектно-кошторисної документації по організації дорожнього руху в місті Кременець. ..

Ось такі факти))) Якщо у вас є нові дані щодо здобутків чи злочинів ексвлади — пишіть))) Це стане корисною інформацією для нової влади і, можливо, змусить її замислитись перед тим, як чинити неправомірня дії)))